GB WhatsApp

2.18.331

4.0

215

WhatsApp üzerinde tam kontrol kazanın

23.4M

Bu uygulamayı oyla

GB WhatsApp, büyük miktarda ek özelliğe erişmenizi sağlayan WhatsApp'ın bir sürümüdür. Artık, Whatsapp sohbetlerinizde, telefonunuzu kontrol etmek istemediğiniz zamanlar için otomatik yanıtlar ayarlama veya WhatsApp kişileriniz için tam bir bağlantı süresi günlüğü ve oturum kapatma süresi oluşturma dahil, neredeyse her şeyi yapabilirsiniz.

GB WhatsApp'ın bir başka ilginç özelliği de, WhatsApp arayüzünüzü neredeyse istediğiniz şekilde tamamen kişiselleştirme seçeneğidir. Gönderilen ve aldığınız her mesajın arka plan arayüzünün yanı sıra arka plan arayüz rengini de değiştirin. Elbette, WhatsApp sohbetlerinizin her biri için istediğiniz arka plan resmini de kullanabilirsiniz.

GB WhatsApp'ın sunduğu en ilginç seçeneklerden biri, şifre talep ederek sohbete erişimi engellemektir. Artık birileri akıllı telefonunuzu alırsa, özel görüşmelerinizi açamaz. Bu sohbetlere belirli kişilerle erişen tek kişi siz olacaksınız.

GB WhatsApp, birçoğu inanılmaz derecede ilginç olan standart WhatsApp sohbetlerinize bir dizi ek özellik ekleyen çok özel bir sohbet uygulamasıdır.
Gereksinimler

Android 4.1 veya daha üst sürümü gerektirir.

Uptodown X